Poule Indeling en wedstrijdschema zomeravondcompetitie 3×3

Hierbij de poule-indeling en wedstrijdschema voor de eerste 2 avonden van de zomeravondcompetitie. Het schema voor de derde avond wordt nog gemaakt.

POULE A

POULE B

Springbreakers 1 Ilvie Springbreakers 2 Rens
Esther Luc
Jurgen Inge
Jasper Lisa L
Veld 2 Ellen Ilse
Joris Lebron & Labitches Geertje
Sjaak Merel
Isa Marvin
Sven S Madeleine
De legende vd roze sok Jolijn Jeremy
Karlijn H Het leukste 3×3 team Karlijn C
Freek Hanneke
Glen Peter
Jelmer Johan
Risjo BV Sanne Lilian
Ashley Streetball Hoopers Matthijs
Rik Bas
Sjoerd P Lotte
Bier en plezier Ruud Liene
Maaike Emma
Koen The Outsiders Zoë
Lisa H Aukje
Nick Mart
OVOXO Jochem Stan
Quinten Bram
Sjoerd S Bij elkaar geraapt zooitje Fenna
Bart Li
Pien Maxim
Nova Martijn
PSKT Evy Joost
Tim
Ivo
Caspert
Margit

WEDSTRIJDSCHEMA 8 JUNI

Tijd

Thuis

Uit

Scheidsrechter + tafel

Veld

Poule

19.00 – 19.12 Springbreakers 1 Veld 2 Legende van de roze sok 1 A
Springbreakers 2 LeBron & La Bitchess Streetball Hoopers 2 B
19.15 – 19.27 Legende van de roze sok Risjo BV Springbreakers 1 1 A
Het leukste 3×3 team Streetball Hoopers LeBron en LaBitchess 2 B
19.30 – 19.42 Bier en Plezier OVOXO PSKT 1 A
Springbreakers 1 Risjo BV Springbreakers 2 2 A
19.45 – 19.57 Bier en plezier PSKT OVOXO 1 A
Bij elkaar geraapt The outsiders Het leukste 3×3 team 2 B
20.00 – 20.12 Legende van de roze sok OVOXO Veld 2 1 A
Springbreakers 2 Streetball Hoopers Bij elkaar geraapt 2 B
20.15 – 20.27 Veld 2 Risjo BV Bier en plezier 1 A
LeBron en LaBitchess Bij elkaar geraapt The outsiders 2 B
20.30 – 20.42 Springbreakers 1 OVOXO Risjo BV 1 A
Legende van de roze sok PSKT Veld 2 2 A
20.45 – 20.57 Veld 2 Bier en plezier Team PSKT 1 A
Het leukste 3×3 team The outsiders Streetball Hoopers 2 B
21.00 – 21.12 Springbreakers 1 PSKT Bier en plezier 1 A
LeBron en La Bitchess Streetball Hoopers Het leukste 3×3 team 2 B

WEDSTRIJDSCHEMA 13 JUNI

Tijd

Thuis

Uit

Scheidsrechter + tafel

Veld

Poule

19.00 – 19.12 Risjo BV OVOXO Bier en plezier 1 A
Springbreakers 2 The outsiders Bij elkaar geraapt 2 B
19.15 – 19.27 Legende van de roze sok Bier en plezier Risjo BV 1 A
Het leukste 3×3 team Bij elkaar geraapt The outsiders 2 B
19.30 – 19.42 Veld 2 OVOXO PSKT 1 A
Streetball Hoopers The outsiders Springbreakers 2 2 B
19.45 – 19.57 Risjo BV PSKT OVOXO 1 A
Springbreakers 2 Bij elkaar geraapt Het leukste 3×3 team 2 B
20.00 – 20.12 OVOXO PSKT Springbreakers 1 1 A
LeBron & LaBitchess Het leukste 3×3 team Streetball Hoopers 2 B
20.15 – 20.27 Springbreakers 1 Bier & plezier Veld 2 1 A
Streetball Hoopers Bij elkaar geraapt LeBron & LaBitchess 2 B
20.30 – 20.42 Veld 2 Legende van roze sok Bier en plezier 1 A
LeBron & LaBitchess The outsiders Springbreakers 2 2 B
20.45 – 20.57 Risjo BV Bier en plezier PSKT 1 A
Springbreakers 2 Het leukste 3×3 team The oustiders 2 B
21.00 – 21.12 Veld 2 PSKT Risjo BV 1 A
Springbreakers 1 Legende van de roze sok Het leukste 3×3 team 2 A

Wedstrijdschema’s in MS Word bestanden: 8 juni en 13 juni

Add a Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.