Heren 2 van Springfield is een team met een combinatie van ervaring aangevuld met recreatieve spelers. Recreanten en wedstrijd spelende mannen komen een keer in de week samen om fanatiek te trainen.

SPELERS & COACHES
Dennis Horsten Erik Emans
Gert-Jan Nass Jan van Schijndel
Johan Schraven Maarten Pennings
Pieter Steenbergen Bas van der Heijden
Arjan van de Wijgert

Recreant

John van Lith

Recreant

Robert-Jan van Enschot

Recreant

Coen Blokx

Recreant

Theo Matthijsen

Recreant

Bass van de Veerdonk

Recreant

Peter van Eijndhoven

Recreant

Marc Cobben

Recreant

 

 

Jurgen van Doorn

Recreant

 Fernand van der Doelen

Recreant

rangteam_kortgespeeldpuntenvoortegen
1Basketbal Academie Limburg MSE 3918749401
2Springfield MSE 21118754522
3Fanatics '71 MSE 1816624368
4Tantalus MSE 41014736564
5B.C. Boemerang MSE 11010622636
6Vido MSE 21110583663
7Tracks Parkstad MSE 298549493
8BC Titans MSE 198590584
9Jumping Giants MSE 3106496632
10BC Deurne Pioniers MSE 394407543
11TSBV Pendragon MSE 482369519
12Almonte MSE 3100334888
datumtijdthuis_ploeguit_ploegscore_thuisscore_uit
15-09-201817:00Almonte MSE 3Basketbal Academie Limburg MSE 3020
16-09-201812:00Fanatics '71 MSE 1Springfield MSE 25144
16-09-201813:45Vido MSE 2TSBV Pendragon MSE 47147
16-09-201816:30Tracks Parkstad MSE 2Jumping Giants MSE 38332
16-09-201817:00BC Titans MSE 1BC Deurne Pioniers MSE 37148
21-09-201819:30Tantalus MSE 4Tracks Parkstad MSE 27531
22-09-201814:00BC Deurne Pioniers MSE 3Vido MSE 22064
22-09-201821:00Springfield MSE 2Almonte MSE 310731
23-09-201812:30Jumping Giants MSE 3BC Titans MSE 15461
23-09-201816:30Basketbal Academie Limburg MSE 3B.C. Boemerang MSE 19749
29-09-201818:00Almonte MSE 3TSBV Pendragon MSE 43767
29-09-201819:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Springfield MSE 28057
30-09-201815:00BC Titans MSE 1Tantalus MSE 46166
30-09-201815:30Vido MSE 2Jumping Giants MSE 36442
30-09-201818:30Tracks Parkstad MSE 2B.C. Boemerang MSE 15159
05-10-201819:00TSBV Pendragon MSE 4Basketbal Academie Limburg MSE 356106
05-10-201819:30Tantalus MSE 4Vido MSE 26944
06-10-201812:00Tracks Parkstad MSE 2BC Titans MSE 17842
06-10-201817:00BC Deurne Pioniers MSE 3Almonte MSE 38263
07-10-201812:30B.C. Boemerang MSE 1Springfield MSE 25869
07-10-201813:00Jumping Giants MSE 3Fanatics '71 MSE 13855
13-10-201818:00Almonte MSE 3Jumping Giants MSE 32972
13-10-201819:30Basketbal Academie Limburg MSE 3BC Deurne Pioniers MSE 3200
14-10-201812:00Fanatics '71 MSE 1Tantalus MSE 47066
14-10-201813:45Vido MSE 2Tracks Parkstad MSE 26358
14-10-201814:30Springfield MSE 2TSBV Pendragon MSE 45630
14-10-201815:00BC Titans MSE 1B.C. Boemerang MSE 16861
21-10-201812:00Fanatics '71 MSE 1B.C. Boemerang MSE 18051
27-10-201817:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Tantalus MSE 410063
28-10-201817:00BC Titans MSE 1Vido MSE 24860
02-11-201821:30Tantalus MSE 4Almonte MSE 311729
03-11-201818:00Tracks Parkstad MSE 2Fanatics '71 MSE 14869
03-11-201819:15BC Deurne Pioniers MSE 3Springfield MSE 24567
04-11-201812:30B.C. Boemerang MSE 1TSBV Pendragon MSE 47040
04-11-201813:00Jumping Giants MSE 3Basketbal Academie Limburg MSE 345102
10-11-201818:00Almonte MSE 3Tracks Parkstad MSE 24688
10-11-201820:15Springfield MSE 2Jumping Giants MSE 37049
11-11-201812:00Vido MSE 2B.C. Boemerang MSE 15067
18-11-201812:00Fanatics '71 MSE 1Almonte MSE 311329
18-11-201812:30B.C. Boemerang MSE 1Tantalus MSE 46278
23-11-201819:30Tantalus MSE 4Springfield MSE 25867
25-11-201810:30Jumping Giants MSE 3TSBV Pendragon MSE 44946
25-11-201814:00B.C. Boemerang MSE 1BC Deurne Pioniers MSE 38555
25-11-201815:30Vido MSE 2Fanatics '71 MSE 14693
25-11-201817:00BC Titans MSE 1Almonte MSE 312432
30-11-201819:00TSBV Pendragon MSE 4Tantalus MSE 45167
30-11-201821:15Springfield MSE 2Tracks Parkstad MSE 27549
01-12-201814:15BC Deurne Pioniers MSE 3Jumping Giants MSE 36267
01-12-201818:00Almonte MSE 3Vido MSE 23898
01-12-201819:30Basketbal Academie Limburg MSE 3BC Titans MSE 112071
07-12-201821:30Tantalus MSE 4BC Deurne Pioniers MSE 37749
08-12-201814:30Tracks Parkstad MSE 2TSBV Pendragon MSE 46332
09-12-201812:00Fanatics '71 MSE 1BC Deurne Pioniers MSE 39346
09-12-201812:30B.C. Boemerang MSE 1Jumping Giants MSE 36048
09-12-201813:00BC Titans MSE 1Springfield MSE 24465
09-12-201813:45Vido MSE 2Basketbal Academie Limburg MSE 360104
14-12-201819:00TSBV Pendragon MSE 4BC Titans MSE 100
14-12-201821:15Springfield MSE 2Vido MSE 27727
15-12-201814:30BC Deurne Pioniers MSE 3Tracks Parkstad MSE 200
15-12-201818:00Almonte MSE 3B.C. Boemerang MSE 100
16-12-201812:30Jumping Giants MSE 3Tantalus MSE 400
16-12-201817:00Basketbal Academie Limburg MSE 3Fanatics '71 MSE 100
21-12-201819:00TSBV Pendragon MSE 4Fanatics '71 MSE 100
04-01-201919:00TSBV Pendragon MSE 4BC Deurne Pioniers MSE 300
06-01-201912:00Fanatics '71 MSE 1BC Titans MSE 100
11-01-201919:00TSBV Pendragon MSE 4Vido MSE 200
11-01-201919:30Tantalus MSE 4B.C. Boemerang MSE 100
11-01-201921:15Springfield MSE 2Fanatics '71 MSE 100
12-01-201917:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Almonte MSE 300
12-01-201919:45BC Deurne Pioniers MSE 3BC Titans MSE 100
13-01-201915:00Jumping Giants MSE 3Tracks Parkstad MSE 200
19-01-201918:00Almonte MSE 3Springfield MSE 200
20-01-201912:00Fanatics '71 MSE 1TSBV Pendragon MSE 400
20-01-201912:30B.C. Boemerang MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 300
20-01-201915:30Vido MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 300
20-01-201917:00BC Titans MSE 1Jumping Giants MSE 300
20-01-201918:30Tracks Parkstad MSE 2Tantalus MSE 400
25-01-201919:00TSBV Pendragon MSE 4Almonte MSE 300
25-01-201919:30Tantalus MSE 4BC Titans MSE 100
26-01-201919:15Springfield MSE 2Basketbal Academie Limburg MSE 300
26-01-201920:00BC Deurne Pioniers MSE 3Fanatics '71 MSE 100
27-01-201912:30B.C. Boemerang MSE 1Tracks Parkstad MSE 200
27-01-201914:30Jumping Giants MSE 3Vido MSE 200
02-02-201917:30Basketbal Academie Limburg MSE 3TSBV Pendragon MSE 400
02-02-201918:00Almonte MSE 3BC Deurne Pioniers MSE 300
02-02-201919:00Springfield MSE 2B.C. Boemerang MSE 100
03-02-201912:00Fanatics '71 MSE 1Jumping Giants MSE 300
03-02-201913:00BC Titans MSE 1Tracks Parkstad MSE 200
03-02-201915:30Vido MSE 2Tantalus MSE 400
08-02-201919:00TSBV Pendragon MSE 4Springfield MSE 200
08-02-201921:30Tantalus MSE 4Fanatics '71 MSE 100
09-02-201919:45BC Deurne Pioniers MSE 3Basketbal Academie Limburg MSE 300
10-02-201912:30B.C. Boemerang MSE 1BC Titans MSE 100
10-02-201913:00Jumping Giants MSE 3Almonte MSE 300
10-02-201920:30Tracks Parkstad MSE 2Vido MSE 200
15-02-201919:00TSBV Pendragon MSE 4Jumping Giants MSE 300
23-02-201917:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Vido MSE 200
24-02-201912:00Fanatics '71 MSE 1Tracks Parkstad MSE 200
24-02-201914:45Vido MSE 2Almonte MSE 300
08-03-201919:00TSBV Pendragon MSE 4B.C. Boemerang MSE 100
09-03-201917:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Jumping Giants MSE 300
09-03-201918:00Almonte MSE 3Tantalus MSE 400
09-03-201921:00Springfield MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 300
10-03-201915:30Vido MSE 2BC Titans MSE 100
15-03-201921:30Tantalus MSE 4Basketbal Academie Limburg MSE 300
16-03-201916:00Tracks Parkstad MSE 2Almonte MSE 300
16-03-201916:30BC Deurne Pioniers MSE 3TSBV Pendragon MSE 400
17-03-201912:30B.C. Boemerang MSE 1Vido MSE 200
17-03-201914:30Jumping Giants MSE 3Springfield MSE 200
17-03-201917:00BC Titans MSE 1Fanatics '71 MSE 100
23-03-201916:30BC Deurne Pioniers MSE 3B.C. Boemerang MSE 100
23-03-201917:30Basketbal Academie Limburg MSE 3Tracks Parkstad MSE 200
23-03-201918:00Almonte MSE 3BC Titans MSE 100
23-03-201920:15Springfield MSE 2Tantalus MSE 400
24-03-201912:00Fanatics '71 MSE 1Vido MSE 200
29-03-201919:30Tantalus MSE 4TSBV Pendragon MSE 400
30-03-201918:00Tracks Parkstad MSE 2Springfield MSE 200
31-03-201912:30B.C. Boemerang MSE 1Fanatics '71 MSE 100
31-03-201914:30Jumping Giants MSE 3BC Deurne Pioniers MSE 300
31-03-201917:00BC Titans MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 300
05-04-201921:00TSBV Pendragon MSE 4Tracks Parkstad MSE 200
05-04-201921:15Springfield MSE 2BC Titans MSE 100
06-04-201918:00Almonte MSE 3Fanatics '71 MSE 100
06-04-201920:00BC Deurne Pioniers MSE 3Tantalus MSE 400
07-04-201912:30Jumping Giants MSE 3B.C. Boemerang MSE 100
12-04-201921:30Tantalus MSE 4Jumping Giants MSE 300
13-04-201911:00Tracks Parkstad MSE 2BC Deurne Pioniers MSE 300
14-04-201912:00Fanatics '71 MSE 1Basketbal Academie Limburg MSE 300
14-04-201912:30B.C. Boemerang MSE 1Almonte MSE 300
14-04-201915:30Vido MSE 2Springfield MSE 200
14-04-201917:00BC Titans MSE 1TSBV Pendragon MSE 400
26-04-201920:30Tracks Parkstad MSE 2Basketbal Academie Limburg MSE 300