• Springfield - Heren 1 (MSE 1)

  • Springfield MSE 1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    10 mrt. 16:45Springfield MSE 1 - Trajanum MSE 1De Run
    16 mrt. 20:00BC EINDHOVEN MSE 1 - Springfield MSE 1Achtse Barrier
    24 mrt. 20:00Springfield MSE 1 - Tantalus MSE 1De Run
    6 apr. 16:15Gennep Cougars MSE 1 * - Springfield MSE 1Pica Mare 2
    14 apr. 15:00Springfield MSE 1 - Arnhem Eagles MSE 2De Run
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 mrt.Maastricht Knights MSE 1 - Springfield MSE 1102 - 47
    23 feb.TSBV Pendragon MSE 1 - Springfield MSE 1110 - 83
  • Poulestanden Springfield MSE 1 ( 2e Divisie MSE 2D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Kimbria MSE 1161501161996865130
    2Achilles '71 MSE 1151302120091928126
    3Maastricht Knights MSE 1171106121611773922
    4Tantalus MSE 11610061378125112720
    5Trajanum MSE 117908121611526418
    6TSBV Pendragon MSE 115807125511807516
    7Challenge MSE 114707939936314
    8EVBV Octopus MSE 1157089771138-16114
    9Gennep Cougars MSE 1 *1670911501261-11112
    10BC EINDHOVEN MSE 11540119441190-2468
    11Springfield MSE 117201510601453-3934
    12Arnhem Eagles MSE 217201510641393-3294
  • Team indeling

    NaamRol
    Lieshout, Rik vanTeamspeler
    Lieshout, Tim vanTeamspeler
    Lith, Koen vanTeamspeler
    Paerels, SvenTeamspeler
    Pel, SjoerdTeamspeler
    Rijkers, JelleTeamspeler
    Veerdonk, Joris van deTeamspeler
    Voets, SjaakTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Springfield MSE 1

    VS

    Trajanum MSE 1

    10 maart 202416:45 uur
    De Run Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Springfield MSE 1

    Mannen Senioren Landelijk

    62,35

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    85,47

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,24

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd