• Springfield MSE 2 BASKETBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Mierlo, Caspert vanTechnische stafTeammanager
    Wonders, KoenTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 11:15Springfield MSE 2 - BC Bladel MSE 1De Run
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Springfield MSE 2 - Scheldesport Basketball MSE 155 - 67
    14 mei.Springfield MSE 2 - Agathos MSE 153 - 60
  • Poulestanden Springfield MSE 2 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Bladel MSE 114120295469825624
    2Barons MSE 314110395484910522
    3The Black Eagles MSE 3131003100086113920
    4Springfield MSE 213706735734114
    5Agathos MSE 113607881873812
    6Scheldesport Basketball MSE 112408754830-768
    7Eastwood Tigers MSE 1 *12408672778-1066
    8Den Dungk MSE 2 *13409691836-1456
    9EBBC MSE 2 *141013666848-1820
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Heuvel, Thomas van denTeamspeler
    Horst, RensTeamspeler
    Kennis, MartijnTeamspeler
    Lokven, Thijs vanTeamspeler
    Mierlo, Caspert vanTeamspeler
    Remmerden, René vanTeamspeler
    Smits, RoelTeamspeler
    Ven, Roel van deTeamspeler
    Wonders, KoenTeamspeler
    Zwieten, Dirk vanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Springfield MSE 2

    VS

    BC Bladel MSE 1

    28 mei 202211:15 uur
    De Run Veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Springfield MSE 2

    Mannen Senioren Afdeling

    56,54

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    56,46

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,08

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd