• Springfield MSE 3 BASKETBALL

  • Springfield MSE 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Veerdonk, Freek van deTechnische stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 16:15BV Schijndel MSE 1 - Springfield MSE 3sporthal Bunderstraat
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Springfield MSE 3 - BC Deurne Pioniers MSE 2 K55 - 65
  • Poulestanden Springfield MSE 3 (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1BC Deurne Pioniers MSE 2 K161501124293330930
    2Akros MSE 2151203101979622324
    3Gennep Cougars MSE 1151203108378829524
    4The Black Eagles MSE 51590695278017218
    5OBC MSE 215807865885-2016
    6BC Heeze MSE 2155010839946-10710
    7The Black Eagles MSE 61420126831025-3424
    8Springfield MSE 3142012642879-2374
    9BV Schijndel MSE 11520138001093-2934
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Sam van denTeamspeler
    Emans, ErikTeamspeler
    Heijden, Bas van derTeamspeler
    Kennis, GlenTeamspeler
    Lieshout, Kay vanTeamspeler
    Mathijssen, RuudTeamspeler
    Steenbergen, PieterTeamspeler
    Veerdonk, Freek van deTeamspeler
    Vissers, StephanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    BV Schijndel MSE 1

    VS

    Springfield MSE 3

    28 mei 202216:15 uur
    sporthal Bunderstraat Veld 3

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Springfield MSE 3

    Mannen Senioren Afdeling

    45,86

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    62,79

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,29

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd