• Springfield VSE 2 BASKETBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dartel, Toine vanTechnische stafAssistent-coach
    Heerkens, EvyTechnische stafCoach
    Huiskamp, LucTechnische stafAssistent-coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Springfield VSE 2 (VSEA Vrouwen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Yellow Sox VSE 2770046931815114
    2WBB Giants VSE 1650142926116810
    3EVBV Octopus VSE 175023842988610
    4Oirschot VSE 175023973702710
    5Den Dungk VSE 185034584352310
    6Valkenswaard Falcons VSE 185034283468210
    7BC Vlissingen VSE 1740336235578
    8Attacus VSE 15302301262396
    9Springfield VSE 28206436500-644
    10BC LIESHOUT VSE 18107412464-522
    11Barons VSE 2 *7106306365-590
    12TSBV Pendragon VSE 28008285693-4080
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dartel, Isa vanTeamspeler
    Engeland, Nova VanTeamspeler
    Heerkens, EvyTeamspeler
    Huiskamp, LiTeamspeler
    Klop, FeliceTeamspeler
    Paerels, RobinTeamspeler
    Steenbergen, CatoTeamspeler
    Tijssen, AshleyTeamspeler
    Uden, Fenna vanTeamspeler
    Uden, Jolijn vanTeamspeler
    Verhallen, ZoeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Springfield VSE 2

    Vrouwen Senioren Afdeling

    54,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    62,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd